Zapisy i informacje pod telefonami: 609 007 181 i 531 849 155

O Nas

Niepubliczne Przedszkole "Stokrotka": to nieduże, przytulne, a jednocześnie nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedszkole. Istniejemy na krośnieńskim rynku już od ponad 12 lat ciesząc się niesłabnącym zaufaniem rodziców i radosnym śmiechem naszych podopiecznych.

Nasze Przedszkole:

 • Jest przyjazne dziecku, rodzicom i środowisku
 • Panuje w nim atmosfera akceptacji i szacunku
 • Otacza dzieci troskliwą opieką i miłością
 • To miejsce radosnej zabawy i bezpiecznego poznawania świata
 • Umożliwia zdobywanie wiedzy i umiejętności
 • Sprzyja rozwijaniu zainteresowań i talentów
 • Zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój ułatwiający adaptację szkolną i osiąganie sukcesów w dorosłym życiu
 • Jest przytulne, ciepłe i kolorowe, wyposażone w nowoczesne meble i sprzęty oraz ciekawe zabawki i pomoce dydaktyczne
 • To miejsce gdzie dzieci chętnie przychodzą i dobrze się czują.

Co jest dla nas ważne?

dziecko jest traktowane indywidualnie. Stworzone warunki pomagają dzieciom szybko i bez stresu zaadoptować się w nowym otoczeniu i przez cały czas czuć się bezpiecznie. Metody pracy są dostosowane do indywidualnego tempa rozwoju dziecka, jego zainteresowań i predyspozycji.

Zapewniamy dzieciom wszechstronny rozwój w atmosferze szacunku, akceptacji i bezpieczeństwa. Uczymy dzieci wrażliwości na drugiego człowieka, wiary we własne siły, umiejętności współżycia z ludźmi i w zgodzie z naturą.

Grupy przedszkolne

Proponujemy grupy liczące od 16 do 24 dzieci (w zależności od wielkości sali). Zależy nam na zapewnieniu dzieciom bliskiego, indywidualnego kontaktu z nauczycielem. Dzięki grupom częściowo różnowiekowym, chcemy obudzić w dzieciach poczucie współzależności i opiekuńczości wobec siebie. U nas jak w dużej rodzinie dzieci zastępują sobie rodzeństwo, ucząc się pomagać sobie nawzajem, bawiąc się i dzieląc różnymi doświadczeniami. Nowo przyjęte dzieci widząc spokój i szczęście „starszych” przedszkolaków szybciej się adoptują. Obecnie dzieci bawią się i uczą w sześciu grupach:

 1. Myszki – 6 lata
 2. Stokrotki – 5 latki
 3. Kotki – 4 latki
 4. Sówki – 3 latki
 5. Nutki – 3 latki
 6. Zajączki – 2,5 latki

Nad każdą grupą czuwa dwóch wykwalifikowanych nauczycieli, którzy troszczą się o swoich wychowanków, starając się dostosować do potrzeb każdego malucha. Wychowawcy są w stałym kontakcie z rodzicami, co gwarantuje spójne działania wychowawcze domu i przedszkola. Jesteśmy otwarci na potrzeby dzieci i rodziców.

Baza przedszkola

Nasza placówka mieści się w pięknym budynku 3 kondygnacyjnym, zlokalizowanym w spokojnej spacerowej dzielnicy Krosna. Wszystkie pomieszczenia przedszkola są przestronne i jasne, wyposażone w atestowane sprzęty i mebelki zapewniające dzieciom bezpieczeństwo i wygodę. Dzieci mają do dyspozycji 6 przytulnych, kolorowych sal, w których mogą bawić się, uczyć i rozwijać swoje zainteresowania. Ubranka i buciki zewnętrzne przechowujemy w szatni, gdzie każdy maluch posiada swoją własną szafeczkę. Łazienki są przestronne i wygodne, wyposażone w toalety i umywalki dostosowane do wzrostu maluchów. Ponadto placówka dysponuje 3 gabinetami terapeutycznymi oraz salą gimnastyczno-rehabilitacyjną, które wykorzystywane są do terapii indywidualnych i grupowych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, a także do zajęć dodatkowych (logopedia, gimnastyka korekcyjna, taniec itp. Przedszkolaki mają również do dyspozycji piękny, duży ogród przedszkolny, w dużej części zacieniony przez drzewa, wyposażony w atestowany sprzęty.

W Niepublicznym Przedszkolu „Stokrotka” nikt się nie nudzi i nie jest samotny. Państwa Skarby znajdą u nas ciepło, życzliwość i troskę, dzięki której będą mogły harmonijnie rozwijać się, uczyć i zdobywać nowe doświadczenia.

Więcej informacji znajdą państwo w zakładce NASZA OFERTA.